BOHO

Boho – Feeria barw z luzem surferów i oryginalnością bohemy

boho

Kochacie luz i niewymuszoną elegancję? Lubicie eksperymentować, łamać konwenanse? A może marzycie o ślubie na łonie natury?

Inspiracją dla Was może być styl boho! Połączenie stylu hipie ze stylem artystycznej cyganerii. Taka mieszanka daje wręcz nieograniczone pole do popisu Waszej kreatywności.

Boho to przede wszystkim naturalność, zwiewność, feria barw i wzorów. Przy tym całym szaleństwie jest to również niezwykle romantyczny styl. Pozornie tworzy chaos, ale w tym tkwi jego największa siła i urok.

Jeśli zdecydujecie się urządzić boho ślub to śmiało zajrzyjcie do szaf matek i babć. Poszperajcie na ich strychach. Z pewnością znajdziecie coś co idealnie wpisze się w klimat Waszego przyjęcia. Boho chętnie łączy stare z nowym.

Aranżując miejsce ceremonii i przyjęcia ślubnego pamiętajcie, że boho kocha przyrodę, zieleń, naturę. Kwiaty, gałązki, liście, mchy to podstawowy element. Stwórzcie z nich bukiety, wianki lub stroiki, tu nie ma ograniczeń, ważna za to jest ilość. Im więcej tym lepiej. Niech będzie barwnie, pachnąco i pięknie! Kolejnym elementem tworzącym romantyczną atmosferę jest oczywiście oświetlenie. Niezastąpione będą świece, lampiony, kolorowe lampki. Świece i kwiaty świetnie prezentują się w kolorowych słoiczkach lub butelkach. Mile widziane są misternie plecione makramy, kolorowe wstążki, dzwoneczki, pióra. Efektownie prezentuje się kolorowa zastawa stołowa. Śmiało łącznie elementy wielu zastaw, różnorodność jest pożądana. Tu rządzi eklektyzm i Twoja fantazja.

Strój Państwa Młodych dopełnia całości. Pozwólcie sobie na nutkę ekstrawagancji. Tu również wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Panna Młoda to dziewczyna eteryczna, delikatnie podkreślająca urodę. Ubrana w zwiewną suknię z dodatkiem subtelnych koronek bądź haftów. Na głowie Panny Młodej nie powinno zabraknąć wianka. Eksperymentuj z kwiatową biżuterią – naszyjnikami, bransoletkami. Pan Młody może zapomnieć o klasycznej elegancji i włożyć kolorowy garnitur i kwiecistą koszulę. To propozycja dla odważnych. Powściągliwi mogą zaakcentować styl wymyślnym krawatem, muchą, kolorowymi szelkami.

Najważniejsza jest wygoda i naturalność. Dodatki podkreślają Waszą osobowość. Poszukajcie swoich idealnych rozwiązań.

Podobne wpisy

Tags:
,