Warscy - Fotografia ślubna | Opowiadamy historie w wyjątkowym stylu.
2
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2,bridge-core-1.0.5,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Zajrzyjcie na naszego BLOGA, znajdziecie więcej zdjęć, ślubne porady oraz inspiracje.

Warscy – Fotografia ślubna. Mieszkamy w Pionkach niedaleko Radomia. W samym sercu Puszczy Kozienickiej. Przeprowadziliśmy się tutaj z Poznania w poszukiwaniu spokoju, kontaktu z naturą i czasu na realizowanie naszych pasji. Największą z nich jest opowiadanie historii.

Fotografia ślubna

pozwala nam opowiadać te najpiękniejsze. Miłość, którą obdarzaja się ludzie, jest najwspanialszą rzeczą jaką mamy przyjemność obserwować. Możliwość jej upamiętniania jest wspaniałym przywilejem. Dzień ślubu wypełniony jest radością i światłem. To rzeczy których poszukujemy w życiu. Nimi też wypełniamy nasze kadry. Fotografujemy bliskość, dlatego chcemy być blisko. Nie lubimy formalnego podejścia i języka, lubimy się zakolegować.Gdy chcemy zrobić coś dla siebie wsiadamy na rowery, zabieramy naszego kochanego psa Bruna, aparat i uciekamy w miejsca wolne od ludzi, często przez ludzi opuszczone. W nich też drzemie wspaniała historia.

NASZ STYL JEST JASNY, RADOSNY I NATURALNY. CHARAKTERYZUJĄ GO:

Kadry przepełnione światłem
Uwielbiamy naturalne światło, eksponujemy na zdjęciach jego najlepsze właściwości. Uważamy, że jest w nim niepodrabialna magia. Nie lubimy ponurych zdjęć. Gdy światło nie spełnia naszych oczekiwań nie wahamy się wyjąć z torby lampy. Na ogół czynimy to dopiero wieczorem, by stworzyć ujęcia pełne energi i zabawy.

Naturalna bliskość i prawdziwe emocje

To jest nasz główny temat. Nasza Ziemia Obiecana, Święty Grall. Jeśli chce się uczciwie sfotografować jakieś zdarzenie, jakąś emocję, to trzeba się zaangażować, trzeba stać się uczestnikiem. Nie uważamy się za kogoś „z obsługi”. Zawsze angażujemy nasze emocje i nie boimy się ich pokazać. Wyznajemy zasadę uśmiech, za uśmiech :)

Ponadczasowe piękno i elegancja

Dużą uwagę  zwracamy na czystość kadru. Lubimy klasyczne podejście do kompozycji, do światła, lubimy klasyczne piękno. 
Wierzymy, iż naszym zadaniem jest stworzenie ponadczasowego dzieła. Nie ulegamy modom, te szybko przemijają. Ingerencję w zdjęcia na etapie postprodukcji ograniczamy do niezbędnego minimum.

 

Radosne momenty
Będziemy tam stali, będziemy czekali, będziemy się rozglądali, będziemy biegali, kucali, skakali, medytowali i modlili się. Wobec takiej determinacji momenty są bezsilne. Widzimy je zanim nastaną.