RADIANT ORCHID

Radiant Orchid – Kolor roku 2014

radiant-orchid-9

Światowy autorytet w dziedzinie kolorystyki – Pantone Color Institute – nie zawodzi. Od wielu lat wybiera barwę, której przyznaje tytuł „Kolor Roku”.

Na rok 2014 wytypował Radiant Orchid. Kolor ten jest mieszanką fuksji, fioletu i różu. Magiczny i enigmatyczny, a z pewnością najbardziej pożądany odcień 2014 roku.

Według ekspertów instytutu Radiant Orchid „wzbudza zaufanie i emanuje wielką radością, miłością i zdrowiem”.
Radiant Orchid ma skutecznie intrygować i przyciągać wzrok oraz rozbudzać wyobraźnię (…) Radiant Orchid to zaproszenie do innowacyjności, kolor ten zachęca do kreatywności i oryginalności, które są coraz bardziej cenione w dzisiejszym społeczeństwie” – mówi o tegorocznym bohaterze Leatrice Eisman, dyrektor wykonawcza PCI.

Zachwyciły się nim miliony kobiet, branża kosmetyczna, modowa i wnętrzarska.  Promienna orchidea to kolor bardzo egzotyczny i delikatny. Jeśli zdecydujecie się wykorzystać go w kolorystyce ślubnej nie dajcie się zwieść wspomnianej delikatności. Radiant Orchid jest również bardzo wyrazistym kolorem. Do uzyskania niebywałego efektu wystarczy kilka drobnych elementów ślubnej dekoracji. W nadmiarze kolor może okazać się przytłaczający. W parze z tym kolorem zalecam umiar.

radiant-orchid-8

Podobne wpisy

Tags: