Ulubione zdjęcia 2018

Mamy przyjemność zaprezentować Wam, nasze ulubione zdjęcia z minionego sezonu.

Ten rok obfitował w ogrom uśmiechów, radości i bliskości. Wzruszyliśmy się nie raz (zwłaszcza Kasia). Mieliśmy okazję fotografować w nowych, pięknych miejscach (zwłaszcza Aleksander). Również nie raz byliśmy pod wrażeniem kreatywności, wizji ślubu i zaangażowania naszych par. 

Dzięki temu, wciąz jesteśmy przekonani, że bycie fotografem ślubnym jest super!

Był to również czas ogromnej zmiany w naszym życiu, na świecie pojawił się nasz syn. To skłoniło nas do wielu przemyśleń i kilku zmian. Do tej pory fotografowaliśmy we dwójkę i bardzo to lubiliśmy. Jednak teraz postanowiliśmy rozdzielić nasze obowiązki. Kasia nadal będzie się zajmowała kontaktem z Wami oraz wszelkimi sprawami formalnymi, ale nie będzie już fotografowała. Natomiast Aleksander jak łatwo się domyślić nadal będzie rozwijał fotograficzną pasję i robił jeszcze lepsze zdjęcia. Jesteśmy pewni, że obecnie to najlepsza decyzja dla naszej rodziny, firmy, ale również dla Was. Oboje zajmiemy się tym w czym czujemy się najlepiej.

W związku z tą decyzją w tegorocznym zestawieniu ulubionych zdjęć postanowiliśmy pokazać zdjęcia wykonane wyłącznie przez Alka. Również w zakładce ‚Portfolio’ większość (95%) zdjęć jest jego autorstwa. Kierunek w którym podąża jego fotografia jest niezmienny. Wyznaczony wspólnie na początku naszej przygody z fotografią ślubną. 

Pozostawiamy Was z jak zawsze jasnymi, radosnymi i naturalnymi zdjęciami. Mamy nadzieję, że oglądanie ich sprawi Wam przyjemność.

 

Zobacz ostatnio dodane śluby: